Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Kā interjerā iekļaut industriālā stila mēbeles?

28. Dec, 2021 11:26
Kategorija: Uncategorized @lv

Industriālais interjera stils attīstījās 70. gadu sākumā, kad daudzviet pasaulē slēdza vecās rūpnīcas, noliktavas un fabrikas, un tās pārvērtās par dzīvojamām telpām. Cilvēki, kas pārvācās uz šīm pārbūvētajām telpām, nolēma neslēpt vecos rūpniecības mehānismus un eksponētās ķieģeļu sienas, bet veidot savu īpašu stilu, šos elementus iekļaujot. Daudzi domā, ka industriālais interjera stils mazliet atgādina dzīvošanu būvlaukumā, bet tas nevar būt tālāk no patiesības. Šis stils sasaucas ar funkcionālajiem skandināvu interjeriem un minimālisms ir galvenais šī dizaina aspekts. Industriālais stils, kuram var pieskaitīt arī Rustic Room mēbeles, lieliski iederēsies gan lauku mājās, gan modīgā dzīvoklī ar terasi, gan viesu namā, vai mūsdienīgā birojā, tomēr daudzi domā, ka, iegādājoties industriālā stila mēbeli, būs jāmaina pilnīgi visa vide, bet tā tas nebūt nav! Šajā rakstā sniegsim dažus padomus par to, kā vidē organiski iekļaut industriālā stila mēbeles.

Vintage stila mēbeļu piejaukums

Katra vintge mēbele ir unikāla, un tai piemīt  individuālas īpašības. Katrai no tām ir savs stāsts ar mazu gabaliņu vēstures. Vintage stila mēbeles labi iederas jebkurā mūsdienu dzīvojamā telpā, padarot modernu mājokli ne tik “sterilu” un jebkura māja ar koka grīdu, augstiem griestiem, vai lielu grīdas laukumu, tikai iegūs, ja industriālā stila mēbeles papildināsiet ar kādu vintage pērli, kas telpai pievienos dziļumu un raksturu.

Pievieno atsegtus ķieģeļus

Dažiem laimīgiem namīpašniekiem, taisot remontu, atklājas skaistas ķieģeļu sienas. Tikai viena atsegta ķieģeļu siena būs fantastisks akcents telpā un arī nozīmēs, ka var mainīt istabas krāsu shēmu, kad vien vēlies. Telpa ar ķieģeļu sienām ar pareizo apgaismojumu, dekoriem un piederumiem var būt vizuāli ļoti pievilcīga, jo ļauj izcelties industriālā stila mēbelēm un interjera detaļām.

Ja dabiska ķieģeļu siena nav pieejama, ir iespējams to imitēt, izmantojot dažādas apdares metodes.

Metāla un koka virsmu sajaukums

Industriālais stils radās, kad nebija daudz iespēju izvēlēties būvmateriālus. Stila daba nosaka to, ka nav pārspīlēti daudz dekorāciju un rotājumu, tāpēc industriālā stila koka un metāla virsmas ir ideāls pamats pārējai telpai.

Ja vēlaties, lai viss izskats būtu vēl drosmīgāks, sajaukumā var pievienot betona devu, izmantojot piemērotus aksesuārus.

Pareizs plānojums

Atklātas telpas ir jebkura rūpnieciskā interjera dizaina galvenais aspekts. Tomēr ir svarīgi nelikt telpai justies nemājīgai, tāpēc mēbelēm jābūt rūpīgi novietotām, lai saglabātu mājīguma sajūtu un neatstājot pārāk daudz atvērta laukuma. Siltas, neitrālas krāsas un piemēroti dekori palīdzēs radīt vizuālo siltumu. Lielus laukumus sadalī palīdzēs, piemēram, grāmatu plaukti, kas plašā piedāvājumā pieejami arī Rustic Room piedāvātajā kolekcijā.

Svarīgi sīkumi

Vēl viens veids, kā savā mājā ieviest industriālo arhitektonisko dizainu, ir iekļaut senus plakātus, gleznas ar mūziku saistītas preces un tamlīdzīgas detaļas. Tas ir lielisks veids, kā radīt vajadzīgo noskaņu, neiztērējot kaudzi naudas.

Kā redzat, pastāv dažādi veidi, kā ieviest savā vidē mūsdienīgas noskaņas un tas nemaz nav sarežģīti!  Lai veicas, nebaidieties eksperimentēt un izpaust savu unikalitāti!

 

 

Dalīties :
Kā iekārtot mājas ofisu?
Iepriekšējais raksts
Padomi, kā viegli panākt industriālā stila izskatu telpā
Nākamais raksts

Meklējiet veikalā