Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Kā īrētā īpašumā justies kā mājās?

16. Jan, 2023 19:18
Kategorija: Padomi

Ziemā mēs visi daudz vairāk laika pavadām iekštelpās,  “četrās sienās”. Īrējot īpašumu, var būt grūti panākt, lai justos kā mājās vai veiktu mājokļa uzlabojumus, nepārkāpjot īres līguma noteikumus.

Par laimi, ir daži vienkārši paņēmieni, kā pievienot nedaudz personības un mājīguma, lai īrētā mājvietā justos kā mājās, netērējot lielu naudu un nebojājot attiecības ar izīrētāju.

Sāksim! Šeit ir mūsu galvenie padomi, kā padarīt īres mājokli skaistu un mājīgu!

1. Paņemiet dažus augus vai vēl labāk- DAUDZ augu.

Augi un ziedi ir lielisks veids jebkuras telpas atdzīvināšanai. Tie ne tikai labi izskatās, bet arī palīdz attīrīt gaisu. Lai gan augi parasti ir dzīvojamo telpu papildinājums, neaprobežojieties tikai ar šīm telpām. Daudziem augiem patiktu mitras telpas mikroklimats, un to mazā izmēra dēļ tie lieliski papildinās vannas istabas.

P.S. Lai gan baltā podā labi izskatīsies jebkurš augs, uzdrošinies būt mazliet azartisks un pievieno krāsu un tekstūru ar dažāda stila podiem.

2. Izmantojiet tekstilizstrādājumus.

Tekstilizstrādājumi ir vienkāršs un ātrs veids, kā padarīt telpu par savu. “Izmētājiet” dažus spilvenus, pārklājiet krēslu ar aitādu, izmantojiet krāsainus dvieļus vannas istabā… Kad runa ir par tekstilizstrādājumiem, iespējas ir bezgalīgas!

3. Māksla “bez caurumiem”

Vai saimieki nebūs sajūsmā par ierāmētu fotoattēlu pakarināšanu pie sienas? Novietojiet tos uz sienām, novietojot uz galdiņa vai naktsgaldiņa, vai pat novietojiet uz grīdas savā viesistabā liela formāta darbu.

 

4. Apgaismojums.

Pat visstilīgākā telpa izskatīsies garlaicīga pie nepietiekama apgaismojuma. Nepaļaujieties tikai uz griestu lampām. Pievienojiet stāvlampas, galda lampas vai pat sveces. Izmantojiet dabisko gaismu, lietojot spoguļus, lai to atstarotu telpā. Lieliska metode ir spēlēties ar dažādiem apgaismojuma spilgtumiem.

 

5. Aksesuārs, aksesuārs!

Tie ir tieši mazie pieskārieni, kas maina telpas izskatu no vienmuļas līdz burvīgai un ļauj patiesi izpaust savu personību un gaumi. Grāmatas nav tikai ēdiens dvēselei, tās arī izskatās lieliski. Tekstilizstrādājumi papildina telpu, lai tā būtu mājīga, sākot no paklājiem un beidzot ar spilveniem un segām! Apmeklējiet vietējo labdarības veikalu vai vintage tirdziņu, lai atrastu neparastus priekšmetus. Aksesuāri var arī palīdzēt saglabāt siltumu ziemas mēnešos!

6. Esiet radošs, izvēloties uzglabāšanas risinājumus

Īrētās telpās bieži trūkst uzglabāšanas vietas, kas savukārt var radīt neizskatīgu jucekli. Uzlabojiet šo situāciju, pievienojot mēbeles vai aksesuārus, kas gan var palīdzēt uzglabāšanā, gan arī labi izskatās.

7. Nodrošinieties ar aizkariem, vai žalūzijām

Uzstādiet logiem priekšā aizkarus, vai žalūzijas, lai noslēptos no svešiem skatieniem (neaizmirstiet par to sazināties ar savu saimnieku) Tas ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī padarīs jūsu dzīvokli daudz siltāku.


8. Daudzfunkcionālas un viegli pārvietojamas mēbeles

Lielgabarīta mēbeles var ātri pārņemt telpu un tās būs grūti pārvietot, kad pienāks laiks pārvākties. Lieliska alternatīva ir mēbeles sadalīt moduļos, piemēram, izvēlēties nelielu dīvānu un atzveltnes krēslu, nevis milzīgu stūra dīvānu. Līdzīgi, izmantojot vairākus mazus galdiņus, nevis 1 lielu kafijas galdiņu, telpa uzreiz šķitīs lielāka. Turklāt, nelielu savdabīgu mēbeļu pievienošana var būt jauks veids, kā ieviest mājoklī savu personību.

 

9. Mazliet krāsas?

Krāsa rada milzīgas atšķirības jebkurā telpā. Ja jūsu mājokļa saimnieks nepiekrīt segt remonta izmaksas, izdekorējiet nelielu koridoru, vai atsevišķu sienu, ko būs viegli pārkrāsot, kad pienāks laiks izvākties.

 

 

Dalīties :
Padomi, kā viegli panākt industriālā stila izskatu telpā
Iepriekšējais raksts

Meklējiet veikalā