Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Rustic Room nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet Rustic Room nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. Rustic Room nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties Rustic Room nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

Rustic Room nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

Rustic Room nomaksa standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Fiksēta procentu likme 19,9%
  • Līguma maksa 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 310,98 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un fiksētā procentu likme 19,9%, līguma maksa 0,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 1,90 eiro gada procentu likme 37,72% ikmēneša maksājums 30,69 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 368,28 eiro.

Rustic Room nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50

Meklējiet veikalā