Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču sortimentu, cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālo cenu. Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces un pakalpojumu pasūtījuma veikšanas brīdī. Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek periodiski, gadījumā, ja pasūtītā prece nav pieejama noliktavā, par to samaksātā nauda tiek atmaksāta pircējam vienas darba dienas laikā no tās saņemšanas Pārdevēja bankas kontā.

Pārdevējam ir tiesības atteikties no tirdzniecības darījuma, ja preces cena internetveikalā ir kļūdaini norādīta ievērojami zemāka nekā preces tirgus cena.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pie mums iegādātajām mēbelēm nodrošinām BEZMAKSAS piegādi visā Latvijas teritorijā.

Parasti jūsu pasūtījumu piegādās trešās puses pakalpojumu sniedzējs (piemēram DPD vai Itella) uz jūsu norādīto adresi. Piegāde notiek no noliktavas Vācijā un, atkarībā no piegādes uzņēmuma noslodzes, piegāde ilgst 5-10 darba dienas. * Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa informācija par piegādes ilgumu ir aptuvena. Mēs nevaram garantēt, ka jūsu pasūtījums tiks saņemts noteiktā dienā. Ja pasūtījāt vairākas preces, informējam, ka Jūsu pasūtījums var tikt piegādāts vairākos atsevišķos sūtījumos.

Preci izņemt pašiem, diemžēl, nav iespējams. Ja ir radusies situācija, ka nevarat paši saņemt savu piegādi, veicot pasūtījumu, iespējams norādīt atsevišķu piegādes adresi (piemēram, darbavietu). Pirms pasūtījuma piegādes kurjers noteikti sazinās ar saņēmēju, lai vienotos par ērtāko saņemšanas laiku.

Gadījumā, ja saņemat bojātas preces, vai nepareizu pasūtījumu, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs varētu situāciju labot. Lai ātrāk saņemtu palīdzību , nosūtiet mums e-pastu, norādot pasūtījuma numuru, kontaktinformāciju un fotoattēlus, kas dokumentē bojājumus. Lūdzu, saglabājiet visas preces un iepakojuma materiālus, līdz jūsu pretenzija ir atrisināta.  Parasti tiek veikta nepilnīgās preces, vai preces detaļas nomaiņa. Ja nomaināmā prece nav pieejama noliktavā, mēs jūs informēsim, tiklīdz zināsim paredzamo iegādes datumu, vai vienosimies par naudas atmaksu, vai nomaiņu pret līdzvērtīgu preci.

Atteikuma tiesības

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas brīža, vai, ja prece tiek piegādāta atsevišķos sūtījumos, no pēdējā sūtījuma saņemšanas brīža.

Svarīgi! Atteikuma tiesības ir izmantotas, ja “paziņojums par atteikumu” ir nosūtīts vai iesniegts atteikuma tiesību izmantošanas termiņā.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski, nosūtot e-pastu uz info@mebelesmajam.lv ar brīvas formas iesniegumu par preces atgriešanu,  norādot pasūtījuma numuru, datumu un konkrēto preci, ko vēlaties atgriezt, vai aizpildot: ATTEIKUMA VEIDLAPU.

Pircējs pats sedz izmaksas par preču atpakaļatdošanu.

Preču atgriešanas adrese ir: SIA DARU EVZ, Parka iela 11A, Baltinava, Balvu novads, LV-4594. Lūdzam nesūtīt preci, pirms tam neziņojot!

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Izmantojot pirkuma atteikuma tiesības, precei jābūt nesabojātā oriģināliepakojumā, nelietotai un tādā stāvoklī, kādā tā saņemta no pārdevēja – mēbelēm un citām precēm, kam nepieciešama montāža, jābūt izjauktā veidā. Jūs varat akurāti atvērt iepakojumu ar nazīti, nesabojājot to, lai pārbaudītu preces krāsu un materiālu un iepakojumu akurāti atkal aizlīmēt, ja vēlaties preci atgriezt.

Pārdevējs atmaksā Pircējam visi saņemtos maksājumus par atgriezto preci pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par patērētāja vēlmi atteikties no preces, tomēr Pārdevājs var aizturēt atmaksu pēc šī termiņa līdz brīdim, kad ir vai nu saņēmis atgrieztās preces, vai arī patērētājs ir vismaz iesniedzis nepārprotamu pierādījumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.

 

 

Meklējiet veikalā