Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Padomi, kā viegli panākt industriālā stila izskatu telpā

16. Apr, 2022 17:25
Kategorija: Uncategorized @lv

Sāciet ar neitrālu krāsu paleti viena no lietām, ko pamanīsiet industriālā stila telpās, ir , ka spilgtie toņi tiek saglabāti sīkām detaļām, kamēr telpu lielākā daļa izstaro neitrālus toņus. Stils galvenokārt balstās uz neitrālu krāsu kombinācijām, lai radītu tīru un minimālistisku, harmonisku izskatu.

Izvēlies atklātu plānu industriālā stila telpas parasti ir plašas. Lai telpa neizskatītos ārkārtīgi liela un to nebūtu grūti dekorēt, ieteicams stratēģiski sakārtot industriālā stila mēbeles zonās, lai sadalītu telpu.

Kombinēt koksni un metālu iespaidojoties no rūpnieciska izskata, nozīmē sajaukt vecos un jaunos materiālus. Labākais veids, panākt šo kontrastu, ir kombinēt dažādus metāla un koka veidus savā kopējā dizainā. Piemēram, industriālā stila vannasistabā var būt vintage koka skapītis un ar tērauda ietvaru apšūts spogulis.

Izvēlieties koka aizvietotājus- lai gan masīvkoks, protams, ir greznāka opcija, labas kvalitātes koka izskata virsma labi izskatīsies un būs daudzkārt lētāka opcija.

Pārliecinieties, vai apgaismojums iederas kopskatā lielākā daļa rūpnieciskā stila apgaismojuma ir izgatavots no metāla un bieži sastāv no griestu un grīdas lampām. Lietojot griestu lampas, tām vajadzētu būt zemām, ar masīviem abažūriem. Daudzfunkcionālas grīdas lampas var labi izpausties arī industriālā stila dzīvojamā telpā, tāpat , protams, vintage, atjaunots apgaismojums.

redzams, industriālā stila interjera dizainam ir daudzas formas, un atklāsmes skaistums slēpjas dekoratora pieskārienā.

Dalīties :
Kā interjerā iekļaut industriālā stila mēbeles?
Iepriekšējais raksts
Kā īrētā īpašumā justies kā mājās?
Nākamais raksts

Meklējiet veikalā