Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Piedāvājam preces ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību

Izturīgi un kvalitatīvi materiāli, kvalitātes kontrole.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā, neatkarīgi no pasūtījuma summas.

80% klientu iepērkas atkārtoti un iesaka mūs draugiem.

Gaumīgas mēbeles par draudzīgām cenām

Kopš mūsu darbības sākuma, koncentrējamies uz mūsdienīgu un uzticamu mēbeļu tirdzniecību visā Latvijā. Neatkarīgi no tā, kur dzīve jūs aizvedīs, mēs palīdzēsim pārvērst jūsu māju par mājām!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪSU MĒBELES?

Izskats

Piedāvājam dažādas kolekcijas katrai mājai. Izceliet savu personīgo gaumi, piešķirot savai mājai individuālu stilu.

Kvalitāte

Mēs izvēlamies mēbeles, izmantojot tikai tos piegādātājus, materiālus un kvalitāti, ko mēs vēlētos paši sev. Vēl jo vairāk- mēs ar prieku lietojam savas mēbeles paši savās mājās.

Budžetam draudzīga cena

Izvairieties no rindām un iepērcieties ērti. Nogādāsim mēbeles bez piegādes maksas tieši līdz jūsu durvīm, bez veikala uzcenojuma.

Viegla montāža

Vienkāršas konstrukcijas, numurētas daļas un skaidras instrukcijas ļaus tērēt mazāk laika mēbeļu montāžai un vairāk laika jums svarīgām lietām.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem:

 • Vai mēbeļu foto atbilst realitātei?
 • Vai mēbelēm nepieciešama montāža?
  Lielākā daļa mēbeļu tiek piegādātas izjauktā veidā. Katrai mēbelei ir pievienota izsmeļoša montāžas instrukcija, ja iepakojumā to neatrodat, lūdzu, sazinieties ar mums.
 • Vai jums ir veikals?
  Veikala mums pagaidām nav un visas preces apskatāmas tikai mūsu mājaslapā. Cenšamies katrai precei nodrošināt pēc iespējas vairāk fotogrāfiju un publicējam klientu fotoatsauksmes, kur mēbeles var apskatīt viņu iesūtītajās fotogrāfijās.
 • Cik ilgi jāgaida piegāde?
  Mēbeles tiek piegādātas no ražotāja noliktavas Vācijā un atkarībā no piegādes uzņēmuma noslodzes piegāde ilgst 5-10 darba dienas. * Pēc pieredzes - vidējais piegādes ilgums ir viena kalendārā nedēļa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa informācija par piegādes ilgumu ir aptuvena. Mēs nevaram ietekmēt piegādes ātrumu un garantēt, ka jūsu pasūtījums tiks saņemts noteiktā dienā. Kad pasūtījums ir izsūtīts no noliktavas, mēs pircējam atsūtam sūtījuma izsekošanas numuru ar kuru iespējams izsekot piegādes virzībai. Jūs vienmēr no kurjerdienesta saņemsiet savlaicīgu informāciju par plānoto piegādes laiku, tādēļ nav nepieciešams visu nedēļu sēdēt mājās un gaidīt kurjeru.
 • Vai piedāvājat garantiju?
  Jebkādus defektus, kas atklājušies pēc mēbeļu saņemšanas/salikšanas, novērsīsim nekavējoties, bez maksas apmainot, vai aizvietojot bojāto mēbeli, vai tās daļu. Kad mēbele ir kārtīgi samontēta, tā kalpo bez problēmām gadiem ilgi un ražotāja pieredzē nav bijuši gadījumi, kad pareizi ekspluatējot, mēbelei rodas bojājumi laika gaitā, neskaitot dabisko nolietojumu.
 • Kā atteikt pasūtījumu?
  Pasūtījumu var atteikt, līdz tas ir ticis izsūtīts no noliktavas (vidēji vienas darba dienas laikā no jūsu pasūtījuma apmaksas saņemšanas brīža). Ja pasūtījums ticis jau izsūtīts, atteikties no tā nav iespējams, bet varam vienoties par preces atgriešanu pēc tam, kad tā jau tikusi piegādāta. Sīkāk par preču atgriešanu var izlasīt mūsu mājaslapas sadaļā /noteikumi/.
 • Redzēju citur identisku mēbeli - dārgāku nekā jūsu e-veikalā, kādēļ jums ir tik zemas cenas?
  Pirmkārt, mūsu mēbeļu ražotāja moto ir: “Stils, ko var atļauties!” Mūsu pārdotās mēbeles nepieder augsto cenu segmentam un ir paredzētas, lai tās varētu atļauties pēc iespējas vairāk cilvēku. Vēlamies uzsvērt, ka labā cena nekādi neatsaucas uz mēbeļu kvalitāti- klienti parasti ir ļoti pozitīvi pārsteigti par cenas/kvalitātes attiecību. Mums nav dārgu tirdzniecības platību, glauna biroja un augstu administratīvo izmaksu, kas ļauj noteikt patīkamas cenas.

Ir jautājums, uz kuru šeit nav atbildes? Atraksti to uz info@mebelesmajam.lv

Meklējiet veikalā