Jūsu grozs pašlaik ir tukšs.

Piegāde

Pie mums iegādātajām mēbelēm nodrošinām BEZMAKSAS piegādi visā Latvijas teritorijā.

Parasti jūsu pasūtījumu piegādās trešās puses pakalpojumu sniedzējs (visbiežāk DPD vai Itella) uz jūsu norādīto adresi. Mūsu piegādātāja noliktava atrodas Vācijā un atkarībā no piegādes uzņēmuma noslodzes, piegāde ilgst 5-10 darba dienas kopš maksājuma saņemšanas mūsu kontā.

Pasūtot vairākas lietas, visbiežāk kurjerdienests tās centīsies piegādāt kopā, tomēr, var gadīties, ka kādu no sūtījumiem piegādā atsevišķi- citā dienā. Ja saņemšanas adresē esat reti, kurjerdienesti iespēju sūtījumu piegādi pārcelt, lai saņemtu visu vienlaicīgi. Pasūtot dīvānu, vai mēbeļu komplektu, ņemiet vērā, ka prece ir 2 vai vairākos iepakojumos. Lūdzu, esiet pacietīgi, ja vispirms saņemat tikai vienu paku, citas var atnākt dienu-divas vēlāk, mēs diemžēl, nevaram piespiest kurjerdienestus vienmēr sūtījumus apvienot. Nesāciet montāžu, kamēr nesaņemat visus iepakojumus.

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa informācija par piegādes ilgumu ir aptuvena. Mēs nevaram garantēt, ka jūsu pasūtījums tiks saņemts noteiktā dienā.

Preci izņemt pašiem, diemžēl, nav iespējams. Ja ir radusies situācija, ka nevarat paši saņemt savu piegādi, veicot pasūtījumu, iespējams norādīt atsevišķu piegādes adresi (piemēram, darbavietu). Pirms pasūtījuma piegādes kurjers noteikti sazinās ar saņēmēju, lai vienotos par ērtāko saņemšanas laiku.

 

Pasūtījuma apmaksa

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

 

 

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi – samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

  • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
  • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
  • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50

Meklējiet veikalā